Warsztaty Akademia Medycyny Paliatywnej - Zapraszamy

Ponownie zapraszam do uczestnictwa w wiosennych warsztatach Akademii Medycyny Paliatywnej, aktywnej formy dokształcania się w zakresie medycyny i opieki paliatywnej.
 
Akademia Medycyny Paliatywnej w Katowicach organizuje w dniach 16.04.10 - 18.04.10. w Hotelu "META" w Szczyrku interaktywne i interdyscyplinarne cztery warsztaty 3-godzinne poruszające istotne problemy kliniczne w opiece paliatywnej. Ze szczegółowym programem warsztatów Akademii Medycyny Paliatywnej - Wiosna 2011 można zapoznać się na stronie programu warsztatów.
 
Postęp jaki się dokonuje w tej dziedzinie medycyny, wymaga permanentnego dokształcania i dzielenia się wiedzą. Aktualna wiedza jest najlepszą gwarancją do podjęcia skutecznych i etycznych działań w opiece medycznej nad chorymi u kresu życia. Jednocześnie jest argumentem w konsekwentnym podążaniu do standardów medycyny paliatywnej i urealnianiu warunków świadczeń kontraktowanych z ubezpieczycielem.
 
Zachęcam do skorzystania z kolejnego spotkania merytorycznego i towarzyskiego w uroczej miejscowości pod Skrzycznem. Organizator pragnie zapewnić satysfakcjonujące warunki dla spotkania merytorycznego i towarzyskiego.
 
dr n. med. Jadwiga Pyszkowska
 

 
Organizacja konferencji i Biuro Warsztatów: Organizacja Imprez Wrocław
 

Artanima Biznes organizuje konferencje w Polsce

    biuro@artanimabiznes.pl

Firma Artanima Biznes to: organizacja konferencji Wrocław, organizacja konferencji Warszawa, organizacja konferencji Poznań .